MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Karta Mazowiecka. Nowe rozwiązanie dla wygody podróżujących

ap
Karta Mazowiecka. Nowe rozwiązanie dla wygody podróżujących
Karta Mazowiecka. Nowe rozwiązanie dla wygody podróżujących mat. pras.
Można już wyrabiać Kartę Mazowiecką - nowoczesny nośnik, na którym można zakodować dwa rodzaje biletów: na podróż Kolejami Mazowieckimi i ZTM.

Karta Mazowiecka jest aktualnie wydawana w ramach pilotażowego etapu projektu. Etap ten zakłada wydanie 5 tysięcy sztuk nowego nośnika. Podróżni będą mogli na nim zakodować kilka rodzajów biletów:
- sieciowy imienny KM (dobowy, 3-dniowy, miesięczny, kwartalny, roczny);
- odcinkowy imienny KM (tygodniowy, dwutygodniowy, miesięczny, kwartalny);
- strefowy imienny KM (czasowy, miesięczny, kwartalny);
- abonamentowy KM;
- wydany wg ofert specjalnych obowiązujących w pociągach KM;
- jednorazowy;
- długookresowy ZTM (30- i 90-dniowe oraz bilety seniora

- Cieszę się, że istotnym inwestycjom taborowym, jakie w tym roku zrealizuje spółka Koleje Mazowieckie, towarzyszy również tak ważny krok w rozwoju, służący podniesieniu jakości obsługi klientów, jakim jest Karta Mazowiecka. Jest to projekt, który był poprzedzony intensywnymi pracami, dlatego mam nadzieję, że ten nowoczesny nośnik będzie dobrze służył naszym podróżnym. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi osób korzystających z tego elektronicznego biletu, które z pewnością przyczynią się do dodatkowego usprawnienia działania Karty Mazowieckiej – powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy KM.

Została już uruchomiona specjalna strona, dedykowana Karcie Mazowieckiej, na której można się zarejestrować, złożyć wniosek o wydanie Karty, a także znaleźć szczegółowe informacje i zapoznać się z regulaminem. Znajdziecie ją pod TYM adresem. Powstał również adres mailowy - [email protected] - na który można przysyłać zapytania i zgłaszać ew. błędy dotyczące działania Karty.

Dodatkowo obsługa Karty Mazowieckiej odbywa się poprzez Punkty Obsługi Klienta, zlokalizowane w 12 miejscach: na Dworcu Warszawa Wschodnia, Warszawa Wileńska, Warszawa Gdańska, Warszawa Śródmieście,
(przy peronie 1. i 3.), w Otwocku przy ul. Orlej 1, w Radomiu przy ul. Plac Dworcowy 2, w Żyrardowie przy ul. Piłsudskiego 1, w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 1 Maja 4, w Sochaczewie przy ul. Sienkiewicza 5, w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza 73 oraz w Siedlcach przy ul. Zdanowskiego 1. Kodowanie biletów możliwe jest w wybranych kasach biletowych oraz w biletomatach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kraków: testy miniautobusu elektrycznego PEV6 marki King Long

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na blonie.naszemiasto.pl Nasze Miasto