MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kwiecień 2023 w Błoniu: Przegląd najważniejszych wydarzeń marca 2023

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Pora na przegląd marca 2023? Z nami miesięczną prasówkę z Błonia nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd marca 2023? Z nami miesięczną prasówkę z Błonia nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w marcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Błonia najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Kolejki NFZ w Błoniu na tomografię emisyjną. Dane aktualne na 1.04.2023”?

Przegląd marca 2023 w Błoniu: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z marca 2023 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Kolejki NFZ w Błoniu na tomografię emisyjną. Dane aktualne na 1.04.2023

Jakie są terminy NFZ na tomografię emisyjną w Błoniu? Może się zdarzyć tak, że kolejka do wykonania świadczenia jest długa. Z tego względu warto znać miejsca, gdzie na NFZ uda nam się dostać szybciej. Sprawdź nasze zestawienie (stan na 1.04.2023), gdzie na tomografię emisyjną można znaleźć krótszy termin na NFZ. Zobacz, czy w twojej okolicy jest szansa na szybsze wykonanie świadczenia.

📢 Kolejki NFZ w Błoniu na terapię hiperbaryczną - 1.04.2023

Jak długo trzeba czekać na terapię hiperbaryczną na NFZ w Błoniu? Czasami zdarza się, że terminy są dosyć odległe. Dlatego warto sprawdzać, gdzie na NFZ uda się dostać szybciej. Przedstawiamy listę miejsc, dzięki której dowiesz się, gdzie kolejka na terapię hiperbaryczną w Błoniu może być krótsza (stan na 1.04.2023).

📢 Terminy NFZ w Błoniu na badania genetyczne. Dane aktualne na 1.04.2023

Szukasz najbliższego terminu na badania genetyczne na NFZ w Błoniu? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na badania genetyczne na NFZ (stan na 1.04.2023).

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka kwiecień Błonie: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w marcu uwagę czytelniczek i czytelników z Błonia. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Terminy NFZ na leczenie aparatem ortodontycznym w Błoniu. Terminy aktualne na 1.04.2023

Jaki jest najbliższy termin na leczenie aparatem ortodontycznym na NFZ w Błoniu? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na leczenie aparatem ortodontycznym na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ na fizjoterapię domową w Błoniu. Stan na 1.04.2023

Jaki jest najbliższy termin na fizjoterapię domową na NFZ w Błoniu? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na fizjoterapię domową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ na rezonans magnetyczny w Błoniu. Stan na 1.04.2023

Szukasz najbliższego terminu na rezonans magnetyczny na NFZ w Błoniu? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na rezonans magnetyczny na NFZ (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ na kolonoskopię w Błoniu. Stan na 1.04.2023

Jak długie są kolejki NFZ na kolonoskopię w Błoniu? Zwykle termin wykonania określonego świadczenia jest odległy. Warto wtedy znać miejsca, gdzie kolejka będzie krótsza. Zobacz, gdzie na 1.04.2023 będzie termin na kolonoskopię w twojej okolicy. W ten sposób będziesz mieć informacje, gdzie na NFZw Błoniu czas oczekiwania na kolonoskopię będzie najkrótszy.

📢 Kolejki NFZ na tomografię komputerową w Błoniu. Stan na 1.04.2023

Jak długo trzeba czekać na tomografię komputerową na NFZ w Błoniu? Czasami zdarza się, że terminy są dosyć odległe. Dlatego warto sprawdzać, gdzie na NFZ uda się dostać szybciej. Przedstawiamy listę miejsc, dzięki której dowiesz się, gdzie kolejka na tomografię komputerową w Błoniu może być krótsza (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ w Błoniu na gastroskopię. Dane aktualne na 1.04.2023

Szukasz najbliższego terminu na gastroskopię na NFZ w Błoniu? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na gastroskopię na NFZ (stan na 1.04.2023).

📢 Podbiał oznacza wiosnę. Kosmetyczne i lecznicze przepisy z podbiału dla zdrowia i urody

Jeśli byliśmy ostatnio na spacerze, na pewno zauważyliśmy charakterystyczną roślinę. Małe kwiatuszki wyróżniają się pośród powszechnej szarości żółtymi okrągłymi kwiatami. To podbiał, który jest pospolitą rośliną, popularnie traktowaną jako chwast, bo rośnie gdziekolwiek - na nieużytkach, skarpach, na łąkach i ugorach. Tymczasem okazuje się, że podbiał może być cenny dla naszego zdrowia!

📢 Smartfon dla fanów Harry’ego Pottera i nie tylko – edycja limitowana tego urządzenia jest wprost magiczna

Lubicie Harry’ego Pottera? Jeśli należycie do licznego grona fanów czarodziejskiego uniwersum, to spodoba wam się limitowana edycja nowego smartfona inspirowana właśnie młodym czarodziejem. To również gratka dla fanów Hogwarts Legacy z tego samego uniwersum.

📢 Wiosna sprzyja grzybom? Na początku sezonu pojawiają się smardze, widać też czarki szkarłatne. Co jeszcze zbierzesz w kwietniu i maju?

Choć wiosna nie sprzyja grzybom, ich wybór nie jest duży i trzeba się natrudzić, by jakieś znaleźć, wielu pasjonatów próbuje swoich sił i wyrusza z koszykiem w gąszcz traw i drzew. Szczęśliwcy mogą wrócić do domu m.in. ze smardzami lub żółciakami. Trzeba jednak zachować ostrożność i mieć wiedzę - mnóstwo grzybów, występujących w tym okresie, jest trujących. Jakie gatunki da się zebrać w marcu, kwietniu i maju? Których nie wolno wynosić z lasu?

📢 Kobieca Twarz Roku 2023. Które z kandydatek z powiatu warszawski zachodniego mają szanse na tytuł? Zobacz ZDJĘCIA

Z okazji Dnia Kobiet 2023 stworzyliśmy wielką galerię Mieszkanek województwa mazowieckiego. Teraz w trzech kategoriach pokoleniowych - Córki, Matki i Kobiety dojrzałe - zostaną przyznane tytuły Kobiecej Twarzy Roku naszego regionu. Zobacz kandydatki z powiatu warszawski zachodniego. Głównymi nagrodami w finale ogólnopolskim akcji będą samochody - trzy Toyoty Aygo X.

📢 Robi się ciepło. Mazurska Amazonka, z emocjami górskiej rzeki.

📢 Jak tanio podróżować? Łukasz Stodulski udowadnia, że można zwiedzać świat, nie będąc milionerem. Opowiedział nam o swoich przygodach

Niektórzy marzą o podróżowaniu, a niektórzy rzeczywiście podróżują. Łukasz Stodulski odwiedził już 118 krajów, choć wcale nie jest milionerem i pracuje stacjonarnie na zwykłym etacie. Jak udaje mu się łączyć pracę z podróżami? W jaki sposób oszczędza na swoje wyprawy? Co pcha go w świat i jak udało mu się zrealizować największe marzenie o zwiedzeniu Mekki, do której zwykli nie-muzułmanie nie mają wstępu? Zapraszamy do lektury wywiadu z Łukaszem Stodulskim. Przekonajcie się, jak tanio podróżować.

📢 Przybyło rekordowo dużo emerytów. Świadczenie zostało zwaloryzowane, a Polacy nie chcą pracować dłużej

W 2023 roku na emeryturę przejdzie więcej osób niż zwykle. Polacy nie czują się zachęceni, by pracować dłużej. Aby zapobiec załamaniu systemu w przyszłości, eksperci proponują m.in. rozłożenie waloryzacji świadczeń na kilka wzrostów w ciągu roku oraz zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do poziomu 65 lat.

📢 Supertunie będą kwitły przez całe lato. To idealne kwiaty na słoneczny balkon i parapet. Nowe odmiany petunii zachwycają i nie kapryszą

Surfinie to wspaniałe kwiaty balkonowe, ale pojawiły się super surfinie, czyli supertunie. To nowa odmiana, jeszcze piękniejsza. Supertunie kwitną równie wspaniale, a przy tym są bardziej wytrzymałe niż tradycyjne surfinie. Ale to nie koniec nowości. Przepięknie też prezentują się nowe odmiany petunii, które są jej krzyżówką z uwielbianą Million Bells. Polecamy kwiaty, które w tym roku warto mieć na słonecznym balkonie i tarasie.

📢 Przegląd tygodnia z 19.03.2023 w Błoniu. Najważniejsze wydarzenia od 12.03 do 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Błonia, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 12.03 a 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Terminy NFZ na tomografię emisyjną w Błoniu. Stan na 19.03.2023”?

📢 Tak wyglądały wiejskie chaty i domy w PRL-u. Dziś takich budynków już prawie nie ma. Zobacz, jak kiedyś wyglądała polska wieś

Oglądając zdjęcia wiejskich chat i domów z czasów PRL-u, aż trudno uwierzyć, że zaledwie kilkadziesiąt lat temu takie widoki można było spotkać na polskich wsiach. Dziś takie budynki, nieraz pamiętające jeszcze czasy przedwojenne, ostały się już niemal wyłącznie w skansenach. Pamiętacie jeszcze chaty kryte strzechą? Zapraszamy na wyprawę w przeszłość.

📢 Kto otrzymał granty w programie „Perły nauki”? Resort edukacji rozstrzygnął pierwszą edycję konkursu

Blisko 100 projektów uzyskało finansowanie w ramach pierwszej edycji programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Perły nauki”. Program jest skierowany do wybitnie uzdolnionych absolwentów studiów pierwszego stopnia, a także do studentów, którzy ukończyli trzeci albo czwarty rok jednolitych studiów magisterskich i prowadzą naukowe badania.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na blonie.naszemiasto.pl Nasze Miasto