Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd tygodnia z 19.03.2023 w Błoniu. Najważniejsze wydarzenia od 12.03 do 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Przy śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 12.03 do 18.03.2023
Przy śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 12.03 do 18.03.2023 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Błonia, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 12.03 a 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Terminy NFZ na tomografię emisyjną w Błoniu. Stan na 19.03.2023”?

Przegląd tygodnia: Błonie, 19.03.2023. 12.03 - 18.03.2023: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Terminy NFZ na tomografię emisyjną w Błoniu. Stan na 19.03.2023

Szukasz najbliższego terminu na tomografię emisyjną na NFZ w Błoniu? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na tomografię emisyjną na NFZ (stan na 19.03.2023).

📢 Kolejki NFZ na terapię hiperbaryczną w Błoniu. Stan na 19.03.2023

Jak długie są kolejki NFZ na terapię hiperbaryczną w Błoniu? Zwykle termin wykonania określonego świadczenia jest odległy. Warto wtedy znać miejsca, gdzie kolejka będzie krótsza. Zobacz, gdzie na 19.03.2023 będzie termin na terapię hiperbaryczną w twojej okolicy. W ten sposób będziesz mieć informacje, gdzie na NFZw Błoniu czas oczekiwania na terapię hiperbaryczną będzie najkrótszy.

📢 Terminy NFZ na badania genetyczne w Błoniu. Terminy aktualne na 19.03.2023

Jaki jest najbliższy termin na badania genetyczne na NFZ w Błoniu? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na badania genetyczne na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023).

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 19.03.2023: 12.03-18.03.2023 Błonie: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Błoniu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Kolejki NFZ na leczenie aparatem ortodontycznym w Błoniu. Stan na 19.03.2023

Szukasz najbliższego terminu na leczenie aparatem ortodontycznym na NFZ w Błoniu? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na leczenie aparatem ortodontycznym na NFZ (stan na 19.03.2023).

📢 Terminy NFZ w Błoniu na fizjoterapię domową - 19.03.2023

Jakie są terminy NFZ na fizjoterapię domową w Błoniu? Może się zdarzyć tak, że kolejka do wykonania świadczenia jest długa. Z tego względu warto znać miejsca, gdzie na NFZ uda nam się dostać szybciej. Sprawdź nasze zestawienie (stan na 19.03.2023), gdzie na fizjoterapię domową można znaleźć krótszy termin na NFZ. Zobacz, czy w twojej okolicy jest szansa na szybsze wykonanie świadczenia.

📢 Terminy NFZ na rezonans magnetyczny w Błoniu. Stan na 19.03.2023

W jaki sposób sprawdzić, czy na rezonans magnetyczny są długie terminy NFZ w w Błoniu? Zobacz zestawienie miejsc, dzięki któremu dowiesz się, gdzie uda Ci się dostać w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy (stan na 19.03.2023). Jest to dobry pomysł aby wiedzieć, gdzie kolejka NFZ na rezonans magnetyczny będzie najkrótsza.

📢 Kolejki NFZ w Błoniu na kolonoskopię. Dane aktualne na 19.03.2023

W jaki sposób sprawdzić, czy na kolonoskopię są długie terminy NFZ w w Błoniu? Zobacz zestawienie miejsc, dzięki któremu dowiesz się, gdzie uda Ci się dostać w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy (stan na 19.03.2023). Jest to dobry pomysł aby wiedzieć, gdzie kolejka NFZ na kolonoskopię będzie najkrótsza.

📢 Kolejki NFZ na tomografię komputerową w Błoniu. Stan na 19.03.2023

Jak sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ na tomografię komputerową w Błoniu? Przedstawiamy zestawienie miejsc, dzięki któremu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na tomografię komputerową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023). Jest to dobry sposób, aby dowiedzieć się, gdzie kolejka jest krótsza.

📢 Terminy NFZ w Błoniu na gastroskopię. Dane aktualne na 19.03.2023

Jaki jest najbliższy termin na gastroskopię na NFZ w Błoniu? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na gastroskopię na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 19.03.2023).

📢 Kto otrzymał granty w programie „Perły nauki”? Resort edukacji rozstrzygnął pierwszą edycję konkursu

Blisko 100 projektów uzyskało finansowanie w ramach pierwszej edycji programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Perły nauki”. Program jest skierowany do wybitnie uzdolnionych absolwentów studiów pierwszego stopnia, a także do studentów, którzy ukończyli trzeci albo czwarty rok jednolitych studiów magisterskich i prowadzą naukowe badania.

📢 Nie daj się złowić oszustom!

📢 10 najlepszych atrakcji w Polsce na kwiecień. Pomysły na Wielkanoc i wiosenne wycieczki. Gdzie powitać bociany i podziwiać krokusy?

Kwiecień to świetna pora na wycieczki po Polsce. Pogoda może i bywa w kratkę, za to nie brakuje okazji do zwiedzania i przygód. W Polsce jest kilka miejsc, w których Wielkanoc obchodzona jest w wyjątkowy sposób i warto je odwiedzić w okresie Wielkiego Tygodnia i samych świąt. Ponadto kwiecień to czas powrotu bocianów i kwitnięcia krokusów, a także początek sezonu w wielu najpopularniejszych atrakcjach, uwielbianych przez całe rodziny. Poniżej znajdziecie propozycje 10 najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na kwiecień. To gotowa lista pomysłów na wyjątkową Wielkanoc i wycieczki w wiosenne weekendy.

📢 Oscary 2023. Sandra Drzymalska w modnej, połyskującej sukience z francuskiego domu mody. Aktorka lśniła na szampańskim dywanie

Oscary 2023 zostały rozdane. Polska pokładała duże nadzieje w nominowanym do nagrody „IO” Jerzego Skolimowskiego, ale niestety złotą statuetką zdobył inny film, „Na Zachodzie bez zmian” Edwarda Bergera. Sandra Drzymalska, odtwórczyni roli Kasandry, świetnie przygotowała się do występów w świetle reflektorów. Bohaterka „IO” miała na sobie bardzo modną, połyskującą sukienkę z francuskiego domu mody.

📢 Prasówka 12.03.2023 z całego tygodnia w Błoniu. Bądź na bieżąco z wydarzeniami

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Błonia, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.03 a 11.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Krajowe wędkarstwo czeka lepsza przyszłość? Wody Polskie i Polski Związek Wędkarski podjęły dialog i pracują nad rozwiązaniami”?

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

Dzień pamięci - ZBRODNIA KATYŃSKA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na blonie.naszemiasto.pl Nasze Miasto