Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Kryminalne Błonie

  Sortuj według:
  • Takie wiadomości i SMS-y wysyłają naciągacze i oszuści! Nie daj się nabrać! Nie klikaj w te linki [LISTA]

   Oszuści są sprytni i z łatwością nabierają nieświadomych niczego posiadaczy telefonów. Są bardzo kreatywni w wymyślaniu realistycznie brzmiących wiadomości. Wykorzystują do tego autorytet dużych instytucji lub firm, z usług których korzysta większość z nas - są to firmy kurierskie, banki, instytucje rządowe. Uważaj na te SMS-y. Kliknij w galerię i zobacz wiadomości, w które nie należy klikać!

  • Tak złodzieje oznaczają mieszkania, które chcą okraść. Znalazłeś to na drzwiach lub wycieraczce? Uważaj!

   Liczba włamań do domów i mieszkań stale rośnie a złodzieje są coraz bardziej pomysłowi i wykorzystują coraz to nowsze patenty na sprawdzenie, czy mieszkańcy wyjechali na dłużej. Jak rozpoznać, że ktoś obserwuje nasze mieszkanie?

  • Tych spraw do dziś nie rozwiązano. Kto stoi za tymi tajemniczymi zaginięciami?

   Choć wiele spraw dotyczących zaginięć udaje się w krótkim czasie zakończyć, niektóre pozostają nierozwiązane przez długie lata. Czy jest możliwe, że jeszcze się wyjaśnią? Bliscy osób zaginionych przed laty nie tracą nadziei na to, że w końcu poznają prawdę. Przypominamy sprawy, które do dziś nie zostały rozwiązane: głośne zaginięcia dzieci, nastolatków i dorosłych osób, a także zabójstwa, których winny wciąż są nieznani. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat opisanych przez nas spraw, przekaż je policji!

  • Tak wyglądają więzienia w Polsce. Cele jak hotelowe apartamenty? Zajrzeliśmy do środka

   Cele więzienna w Polsce. Dla jednych to hotel na koszt państwa, dla innych upiorne miejsce, gdzie nikt nie powinien się znaleźć. Jak wyglądają od środka polskie więzienia? Zajrzeliśmy do cel największych zakładów karnych w Warszawie, Łodzi, Krakowie. Kliknij w zdjęcie, aby poznać ich wygląd.