Nasza Loteria

Europejskie Forum Regionalnego Sportu już w czwartek!

Materiał informacyjny Europejskiego Forum Regionalnego Sportu w Legionowie
Już w czwartek – 28 września odbędzie się pierwsza edycja Europejskiego Forum Regionalnego Sportu, przedstawiciele branży sportowej debatować będą nad kondycją i perspektywami rozwoju kultury fizycznej w mniejszych miastach, miejscowościach i wsiach. Wydarzenie odbędzie się w Arenie Legionowo (woj. mazowieckie).

Sport jako motor rozwoju regionu

Tematyka paneli oraz wykładów została zaplanowana w taki sposób, aby objąć wszelkie możliwe aspekty sportu regionalnego oraz jego związków z lokalnym biznesem, a także samorządem. W debacie pt. „Sport jako motor rozwoju gospodarczego regionu” uczestniczyć będą przedstawiciele urzędów wojewódzkich, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą w tym obszarze. Sport niewątpliwie może służyć jako potężne narzędzie dla rozwoju gospodarczego regionu, ważne jest, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne, które uwzględniają zarówno krótko-, jak i długoterminowe skutki dla społeczności. Samorządowcy będą rozmawiać o wyzwaniach i barierach związanych z ich wkładem w rozwój lokalnego sportu. Obok wiceprezydenta Legionowa Piotra Zadrożnego, zasiądą między innymi Marcin Marzec - burmistrz Sandomierza, Janusz Samel - Dyrektor Biura Sportu m.st. Warszawy, czy Tomasz Bujok - burmistrz Wisły.

Sponsoring regionalnego sportu, efektywnym narzędziem promocji

Sponsoring regionalnego sportu staje się jednym z popularniejszych środków promocji dla wielu firm. Lokalni przedsiębiorcy, marki oraz organizacje dostrzegają potencjał tkwiący w wsparciu sportowców i drużyn na niższym poziomie rozgrywek. Ale czy sponsoring regionalnego sportu naprawdę jest skutecznym narzędziem promocji? Odpowiedź na to pytanie postarają się znaleźć między innymi - Marcin Zajaczkowski – Prezes Zarządu (CEO) – Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Dorota Kierznikowicz - #KochamSkakać, Jędrzej Karasek - Perfumeria.pl, czy też Damian Majewski z forBET Zakładów Bukmacherskich.

Międzynarodowe i lokalne gwiazdy

Wśród prelegentów znajdą się gwiazdy sportu o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Były zawodowy mistrz świata w boksie Krzysztof Głowacki, mistrzyni świata i Europy w szermierce Danuta Dmowska-Andrzejuk, Katarzyna Dulnik – mistrzyni Europy w koszykówce, czy świeżo upieczona mistrzyni świata w biegu na 200 mil – Patrycja Bereznowska wezmą udział w debacie pt. „Z lokalnych stadionów na międzynarodowe areny – droga do wielkiego sportu”.

Udział w Europejskim Forum Regionalnego Sportu jest bezpłatny. Forum ma charakter hybrydowy, co oznacza, że można uczestniczyć w nim stacjonarnie lub zdalnie (online).

Zapisy prowadzone są elektronicznie: https://forumsportu.pl/rejestracja/.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na oficjalnej stronie EFRS: https://forumsportu.pl/.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Legionowski, Prezydent Miasta Legionowo, Związek Miast Polskich.

Partnerami wydarzenia są: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Kibicowsko.pl, Arena Legionowo, Powiatowa Izba Gospodarcza w Legionowie, Perfumeria.pl, Zamst Polska, Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, PWK Legionowo, Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Europejskie Forum Regionalnego Sportu już w czwartek! - Mazowieckie Nasze Miasto

Wróć na blonie.naszemiasto.pl Nasze Miasto